Dieet "9 laud" diabeedi jaoks

Dieedi number 9 töötas välja toitumisspetsialist M. I. Pevzner ja selle eesmärk on normaliseerida ainevahetusprotsesse dieedi piiramisega. See viitab mõõdukalt madala kalorsusega toitumissüsteemidele ja seda saab kasutada nii keeruliseks raviks kui ka paljude haiguste, sealhulgas diabeedi ennetamiseks.

1. ja 2. tüüpi diabeedi toitumine on erinev, kuid toitumispõhimõtted on sarnased. Aluseks on kergesti seeditavate süsivesikute eemaldamine või vähendamine, samuti valkude ja rasvade tasakaalustatud tarbimine.

Põhitoidukorra plaan on kokku kogutud niinimetatud tabelis number 9. Kuid tuleb meeles pidada, et see dieet sobib ainult patsientidele, kes kas ei saa üldse insuliini süste, või neile, kes manustavad seda väikestes annustes. Samuti on tabeli nr 9 reeglite järgimise näidustuseks suhkrut alandavate ravimite ning insuliini annuste valimise periood.

  • kerge ja mõõdukas suhkurtõbi (normaalse või kergelt ülekaalulised patsiendid ei saa insuliini ega saa seda väikestes annustes (20–30 ühikut)),
  • süsivesikute vastupidavuse ja insuliini või muude ravimite annuste valiku määramiseks.

Dieedi eesmärk: aidata normaliseerida süsivesikute ainevahetust ja vältida rasvade ainevahetuse häireid, määrata süsivesikute vastupidavus, s.t kui palju süsivesikuid toidus imendub.

Üldine omadus: dieet, mille kalorsus on mõõdukalt vähenenud kergesti seeditavate süsivesikute ja loomsete rasvade tõttu. Valgud vastavad füsioloogilisele normile. Suhkur ja maiustused on välistatud. Naatriumkloriidi, kolesterooli ja ekstraktiivainete sisaldus on mõõdukalt piiratud. Suurenenud lipotroopsete ainete, vitamiinide, kiudainete sisaldus (kodujuust, madala rasvasisaldusega kala, mereannid, köögiviljad, puuviljad, täisteraviljad, täisteraleib). Eelistatud on keedetud ja küpsetatud tooted, harvemini praetud ja hautatud. Magusate toitude ja jookide puhul - ksülitool või sorbitool, mida arvestatakse kaloritoidus. Tavaline toidu temperatuur.

Keemiline koostis ja kalorite sisaldus: süsivesikud - 300–350 g (peamiselt polüsahhariidid); valgud - 90–100 g (55% loomi), rasvad - 75–80 g (30% taimsed), kalorid - 2300–2500 kcal, naatriumkloriid - 12 g, vaba vedelik - 1,5, l.

Dieet: 5-6 korda päevas süsivesikute ühtlase jaotusega.

Mis on võimalik ja mis mitte

Mida saab süüa dieediga number 9 ja millised toidud on dieedist välja arvatud:

Tabel "Mis on võimalik ja mis võimatu"
Toit ja nõudMida saabMis mitte
SupidErinevatest köögiviljadest, kapsasupist, boršist, peedist, liha- ja köögiviljadest okroshka, nõrk madala rasvasisaldusega liha, kala- ja seenepuljongid köögiviljadega, lubatud teraviljad, kartulid, lihapallid.Tugevad, rasvased puljongid, mannaga piimatooted, riis, nuudlid.
Leib ja jahutootedRukis, valk-kliid, valgu-nisu, 2. klassi leiva jahust valmistatud nisu, keskmiselt 300 g päevas. Sobimatud jahutooted leivakoguse vähendamise kaudu.Võist ja lehttainast valmistatud tooted.
Liha ja linnulihaMadala rasvasisaldusega veiseliha, vasikaliha, tükeldatud ja liha, sealiha, talleliha, küülik, kana, kalkunid keedetud, hautatud ja pärast keetmist praetud, tükeldatud ja tükk. Vorstid vene, vorsti dieet. Keedetud keel. Maks - piiratud.Rasvased sordid, part, hani, suitsuliha, enamik vorste, konservid.
KalaMadala rasvasisaldusega liigid, keedetud, küpsetatud, mõnikord praetud. Kalakonservid omas mahlas ja tomat.Rasvased kalaliigid, soolatud, õlis konserveeritud, kaaviar.
PiimatootedPiima- ja hapupiimajoogid, poolrasvased ja rasvatud kodujuust ning sellest valmistatud toidud. Hapukoor - piiratud. Soolamata, madala rasvasisaldusega juust.Soolatud juustud, magus kohupiim, koor.
MunadKuni 1-1, 5 päevas, pehme keedetud, valgu omletid. Kollase piir.-
TeraviliPiiratud süsivesikute sisaldusega. Tatar, oder, hirss, pärl oder, kaerahelbepuder; uba.Riis, manna ja pasta välistage või piirake seda järsult.
KöögiviljadKartul, võttes arvesse süsivesikute normi. Süsivesikuid võetakse arvesse ka porgandites, peet, rohelistes hernestes. Eelistatud on köögiviljad, mis sisaldavad vähem kui 5% süsivesikuid (kapsas, suvikõrvits, kõrvits, salat, kurgid, tomatid, baklažaan). Toored, keedetud, küpsetatud, hautatud köögiviljad, harvemini - praetud.Soolatud ja marineeritud.
SuupistedVinaigretid, salatid värsketest köögiviljadest, köögivilja kaaviar, squash, leotatud heeringas, liha, kala, mereandide salatid, madala rasvasisaldusega veise tarretis, soolamata juust.-
Puuviljad, magusad toidud, maiustusedMis tahes kujul magusad ja hapud sordid värsked puuviljad ja marjad. Marmelaad, sambuca, mousse, hautatud puuviljad, kommid ksülitoolil, sorbiidil või sahhariinil; piiratud - kallis.Viinamarjad, rosinad, banaanid, viigimarjad, datlid, suhkur, moos, maiustused, jäätis.
Kastmed ja vürtsidMadala rasvasisaldusega nõrk liha, kala, seenepuljongid, köögiviljapuljong, tomat. Pipar, mädarõigas, sinep - piiratud.Rasvased, vürtsikad ja soolased kastmed.
JoogidTee, kohv piimaga, köögiviljamahlad, magusad puuviljad ja marjad, kibuvitsapuljong.Viinamarja- ja muud magusad mahlad, suhkru-limonaadid.
RasvadSoolamata või ja ghee. Taimeõlid - nõudes.Liha ja toidurasvad.

Nädala menüü

Näitena esitatakse iga päeva võimalik menüü "Dieedid nr 9" teise astme, st insuliinisõltumatu suhkruhaiguse all kannatavatele patsientidele.

  • esimene hommikusöök: madala rasvasisaldusega kodujuust - 200 g koos marjadega - 40 g;
  • teine ​​hommikusöök: üks klaas keefirit;
  • lõunasöök: köögiviljasupp - 150 ml, küpsetatud lambaliha - 150 g, hautatud köögiviljad - 100 g;
  • pärastlõunane suupiste: oliiviõliga riivitud kapsa- ja kurgisalat - 100 g;
  • õhtusöök: dorado kala grillil - 200 g, aurutatud köögiviljad - 100 g.
  • esimene hommikusöök: tatar putru piimaga 150 g;
  • lõunasöök: kaks rohelist õuna;
  • lõunasöök: borš (ilma lihata) - 150 ml, keedetud veiseliha - 150 g, kuivatatud puuviljakompott ilma suhkruta;
  • pärastlõunane suupiste: kibuvitsapuljong - 150 ml;
  • õhtusöök: keedetud kala - 200 g, värsked köögiviljad - 150 g.
  • esimene hommikusöök: kodujuustu pajaroog - 150 g,
  • lõunasöök: roosi puusade keetmine - 200 ml;
  • lõunasöök: kapsa supp värskest kapsast (ilma lihata) - 150 ml, kalakoogid - 150 g, värsked köögiviljad - 100 g;
  • pärastlõunane suupiste: keedetud muna;
  • õhtusöök: aurutatud lihapirukad - 200 g, hautatud kapsas - 150 g.
  • esimene hommikusöök: kahe munaga omlett köögiviljadega 150 g;
  • teine ​​hommikusöök: jogurti joomine - 150 ml;
  • lõunasöök: brokkoli-kooresupp - 150 ml, täidisega paprika - 200 g;
  • pärastlõunane suupiste: porgandi pajaroog kodujuustuga - 200 g;
  • õhtusöök: kana kebab - 200 g, grillitud köögiviljad - 150 g.
  • esimene hommikusöök: hirsipuder 150 g, õun;
  • lõunasöök: 2 apelsini;
  • lõunasöök: kalasupp 200 ml, liha-guljašš - 100 g, odrapuder - 100 g;
  • pärastlõunane suupiste: klaas keefirit, kliid - 100 g;
  • õhtusöök: lihatortid - 150 g, tatrapuder - 100 g, küpsetatud spargel - 70 g.
  • esimene hommikusöök: kliid - 150 g, õun;
  • lõunasöök: pehme keedetud muna;
  • lõunasöök: köögiviljahautis lihatükkidega (veiseliha või lambaliha) - 200 g;
  • pärastlõunane suupiste: tomatite ja sellerivarte salat - 150 g;
  • õhtusöök: hautatud lambaliha köögiviljadega - 250 g.
  • esimene hommikusöök: madala rasvasisaldusega kodujuust 100 g jogurtiga 50 g;
  • teine ​​hommikusöök: grillitud kanarind - 100 g;
  • lõunasöök: köögiviljasupp - 150 ml, liha guljašš - 100 g, salat sellerivarredest ja õuntest - 100 g;
  • pärastlõunane suupiste: marjad - 125 g;
  • õhtusöök: keedetud krevetid - 200 g, rohelised oad paarile - 100 g.

Nõude retseptid

9 laua dieediks sobivad kasulikud retseptid.

Dieet kotletid

Toiduvalmistamiseks vajate 200 g madala rasvasisaldusega liha, 30 g rukkileiba, 10 g võid, väikest sibulat, 40 ml madala rasvasisaldusega piima, soola, maitseaineid.

  1. Loputage liha, puhastage kõõlused ja laske läbi hakklihamasina;
  2. Leota leiba piimas;
  3. Haki sibul peeneks ja lisa hakklihale;
  4. Sool, pipar maitse järgi;
  5. Vormi väikesed pirukad ja pane määritud küpsetusplaadile;
  6. Küpseta 20 minutit ahjus temperatuuril 180 kraadi.

Pollock tatari keeles

Toiduvalmistamiseks vajate 200 g madala rasvasisaldusega kalafileed, veerand sidrunit, 30 g madala rasvasisaldusega hapukoort, oliive, ürte, oliiviõli.

  1. Lisage küpsetusnõusse 20 ml oliiviõli, pange kalatükid;
  2. Piserdage filee sidrunimahlaga;
  3. Saatke ahju, kuumutatakse temperatuuril 170 kraadi Celsiuse järgi 5 minutit;
  4. Seejärel lisage hapukoor, oliivid, koor, sool ja hautage veel 20 minutit;
  5. Enne serveerimist lisage peeneks hakitud rohelised..

Dieedi puding

Vaja on järgmisi koostisosi: 200 g suvikõrvitsat, 100 g õunu, 30 ml piima, 4 spl. l rukkijahu, muna, art. l õli, 40 g madala rasvasisaldusega hapukoort.

  1. Koorige õunad ja seemned, riivige jämedal riivil, samuti suvikõrvitsal;
  2. Lisage piim, jahu, või, muna, segage hästi;
  3. Vala vormi, saatke 25 minutiks ahju temperatuuril 180 kraadi Celsiuse järgi;
  4. Enne serveerimist võib maitsestada madala rasvasisaldusega hapukoorega.

Dieet raseduse ajal

Rasedatele naistele määratakse dieet nr 9, kui naisel on rasedusdiabeet. Normaalse ja rasedusdiabeedi erinevus seisneb selles, et pärast sündi võib suhkru sisaldus veres kiiresti normaliseerida. Menüüd kohandatakse individuaalselt, samuti minimeeritakse soola kogus..

Dieedi nr 9 eeliseks on tasakaalustatud toitumine, mis sisaldab kõiki organismile vajalikke toitaineid. Fakt on see, et vähendatakse süsivesikute ja rasvade kogust, kuid mitte nii radikaalselt, nii et dieeti saab kasutada üsna pikka aega. Ülekaalulistele inimestele soovitavad arstid kogu eluks dieeti..

Paljude jaoks võib toitumine tunduda ebamugav ja keeruline, kuna enamik roogasid tuleb keeta, siis loendage ja mõõdetage õige kogus toitu. Kuid neid puudusi kompenseerib võime ohutult ja järk-järgult kaalust alla võtta, kaalu stabiilselt säilitada ja veresuhkru taset kontrollida.

Dieedi 9 tabel: mis on võimalik ja võimatu (toodete loetelu) + päeva menüü

Kõigi ainevahetushäirete, sealhulgas diabeedi korral on toitumise korrigeerimine üks peamisi ravimeetodeid. Vere glükoosikoguse vähendamiseks ja selle sisenemise seedetraktist ühtlasemaks muutmiseks on soovitatav terapeutiline dieet "tabel 9".

Diabeetik peaks saama palju valku ja kiudaineid, tavapärasest vähem kompleksseid süsivesikuid ja rasvu, loobuma täielikult lihtsatest suhkrutest. Menüü aluseks on köögiviljad, liha ja piimatooted. See toit on täis toitaineid ja vitamiine, nii et seda saab järgida kogu eluks.

Mis on dieedi 9 laua omadus

Tähtis on teada! Uudsus, mida endokrinoloogid soovitavad pideva diabeedi jälgimisel! See on vajalik ainult iga päev. Loe edasi >>

Enam kui 80 aastat tagasi töötas kuulus füsioloog M. Pevzner välja 16 põhidieedi süsteemi, millest igaüks on ette nähtud teatud haiguste rühmale. Selle süsteemi dieete nimetatakse tabeliteks, igal neist on oma number. Diabeedi korral on soovitatav tabel 9 ja selle kaks varianti: 9a ja 9b. Haiglates, puhkekeskustes ja pansionaatides järgitakse selle toidu põhimõtteid nõukogude ajast kuni tänapäevani..

Suhkurtõbi ja rõhu tõus on minevik

Ligikaudu 80% kõigist insultidest ja amputatsioonidest põhjustab diabeet. 7 inimest kümnest sureb südame või aju ummistunud arterite tõttu. Peaaegu kõigil juhtudel on selle kohutava lõpu põhjus sama - kõrge veresuhkur.

Suhkrut saab ja tuleks koputada, muidu mitte midagi. Kuid see ei ravi haigust ise, vaid aitab võidelda ainult uurimise, mitte haiguse põhjuse vastu.

Ainus ravim, mida diabeedi jaoks ametlikult soovitatakse ja mida endokrinoloogid oma töös kasutavad, on Ji Dao suhkurtõve plaaster.

Ravimi efektiivsus, arvutatuna standardmeetodi järgi (100 ravi saanud patsientide koguarvust paranenud patsientide arv 100 patsiendi hulgas) oli:

  • Suhkru normaliseerimine - 95%
  • Veenitromboosi elimineerimine - 70%
  • Tugeva südamelöögi kaotamine - 90%
  • Kõrgenenud vererõhu leevendamine - 92%
  • Päeva jooksul jõulisus, öösel paranenud magamine - 97%

Ji Dao tootjad ei ole äriettevõtted ja neid rahastab riik. Seetõttu on nüüd igal elanikul võimalus saada ravimit 50% allahindlusega.

Tabeli number 9 võimaldab teil parandada II tüüpi diabeetikute seisundit, vähendada nende veres keskmist glükoositaset, aitab vähendada insuliiniresistentsust ja aitab vabaneda rasvumisest. 1. tüübi puhul on see dieet asjakohane ülekaalu või suhkruhaiguse püsiva dekompensatsiooni korral.

Toitumise põhimõtted:

  1. Päevas on lubatud 300 g aeglaselt süsivesikuid. Glükoosi ühtlase vereülekande tagamiseks jagatakse lubatud kogus süsivesikuid 6 toidukorraks.
  2. Kiirete süsivesikute sisaldus toidus on piiratud 30 g-ga päevas.
  3. Jookide ja magustoitude magusat maitset saab anda magusainete abil, eelistatult naturaalsete - näiteks Stevia magusaine.
  4. Iga portsjon peaks olema tasakaalus.
  5. Kõigi vajalike ainete saamiseks peaks diabeetikute üheksanda tabel olema võimalikult mitmekesine. Soovitav on saada vitamiine ja mineraale looduslikul viisil.
  6. Vere kolesterooli normaliseerimiseks kasutatakse iga päev lipotroopse toimega tooteid: veiseliha, madala rasvasisaldusega hapupiimatooted (keefirile ja jogurtile - 2,5%, kodujuustule - 4–9%), merekalad, rafineerimata taimeõlid, pähklid, munad.
  7. Piirake toitu liigse kolesteroolisisaldusega: liha rups, eriti ajud ja neerud, sealiha, või.
  8. Jälgige joomise režiimi. Vedeliku kaotuse korvamiseks vajate päevas 1,5 liitrit vett. Liigse kaalu ja polüuuria korral vajate 2 liitrit või rohkem.
  9. Neerude koormuse vähendamiseks ja hüpertensiooni ennetamiseks näeb diabeetikute tabel nr 9 ette soola igapäevase koguse vähendamist 12 grammini. Arvestus hõlmab ka koostises soolaga valmistooteid: leiba, kõiki lihatooteid, juustu.
  10. Menüü päevane energiaväärtus on kuni 2300 kcal. Sellise kalorisisaldusega kehakaal väheneb ainult neil patsientidel, kes on varem üle söönud. Kui teil on vaja kaalust alla võtta, rakendage dieedilauda 9a, selle kalorisisaldus väheneb 1650 kcal-ni.
  11. Tooted keedetakse või küpsetatakse. Õlis praadimine on ebasoovitav. Toit võib olla mis tahes mugaval temperatuuril..

Diabeedi jaoks ette nähtud dieedi 9 tabeli koostis ja selle variatsioonid:

Dieetide omadusedTabeli nr
99a9b
Ametisse nimetamineII tüüpi diabeet insuliinravi puudumisel. Insuliini saamine kuni 20 ühikut. päeva kohta. Prediabetes.Ajutiselt suhkruhaiguse rasvumise raviperioodiks.Insulinsõltuv diabeet, tüüp 1 ja 2. Tulenevalt asjaolust, et insuliin korrigeerib ainevahetust, on toitumine võimalikult lähedal tervislikule toitumisele.
Energia väärtus, kcal2300, kus puudub aktiivne liikumine (vähem kui tund päevas) - umbes 200016502600-2800, kehalise aktiivsuse puudumisel - vähem
Struktuuroravad100100120
rasvad60-80viiskümmend80-100
süsivesikud300, saab glükeemilise kontrolli paremaks saavutamiseks vähendada 200-ni200300

Mis on 9. lauaga võimalik ja mis mitte

Dieedi peamine põhimõte on võimalikult lihtsa toidu kasutamine. Pooltooted, fermenteeritud piimatooted koos lisanditega, vorstid on üleküllastunud lihtsate süsivesikute ja rasvadega, nii et need ei sobi tabelisse 9. Lubatud loendist valitakse võimalikult palju tooteid ja nende alusel moodustatakse menüü. Kui teie lemmiktoodet ei ole loendis, saate selle kasulikkuse määrata glükeemilise indeksi järgi. Lubatud on kõik toidud, mille geograafiline tähis on kuni 55.

TootekategooriadLubatudKeelatud
LeivatootedTäistera- ja kliid, suhkruvabad.Valge leib, kuklid, pirukad ja pirukad, ka soolase täidisega.
TeraviliTatar, kaer, hirss, oder, kõik kaunviljad. Teraviljaga kaetud pasta.Valge riis, teraviljad nisust: manna, kuskuss, Poltava, bulgur. Premium pasta.
LihaKõik madala rasvasisaldusega liigid, eelistatakse veiseliha, vasikaliha, küülikut.Rasvane sealiha, konservid.
Vorstid9. laua toitumine lubab veiselihatooteid, arsti vorsti. Kui nõukogude ajal olid need tooted dieettooted, siis nüüd on nad rasvadega üleküllastatud, sisaldavad sageli tärklist, seega on parem neist keelduda.Suitsuvorstid, sink. Arstivorstis on rasv sama mis amatöörvorstil, soovitatav on see ka välja jätta. II tüüpi diabeeti iseloomustavad probleemid vere lipiidide koostisega, seega on liigsed rasvad ebasoovitavad.
LindTürgi, nahata kana.Hane part.
KalaMadala rasvasisaldusega mere jõest - haug, latikas, karpkala. Kala tomatis ja oma mahl.Igasugune õline kala, sealhulgas punane kala. Soolatud, suitsutatud kala, konserveeritud õli.
MereannidLubatud, kui dieediga lubatud valgu norme ei ületata.Konservid kastmete ja täidistega, kaaviar.
KöögiviljadToores vormis: lehtsalatid, ürdid, mitmesugused kapsad, kurgid, suvikõrvits, kõrvits, sibul, porgand. Töödeldud köögivili: kapsas, baklažaan, rohelised oad, seened, paprika, tomatid, rohelised herned.Marineeritud ja soolatud köögiviljad, kartulipüree, küpsetatud kõrvits, keedetud peet.
Värsked puuviljadTsitrusviljad, õunad ja pirnid, jõhvikad, mustikad ja muud marjad.Banaanid, viinamarjad, arbuus, melon. Kuivatatud puuviljadest - datlid, viigimarjad, rosinad.
PiimNaturaalne või madala rasvasisaldusega, suhkruvaba. Lisanditeta jogurtid, ka puuviljad. Madala rasvasisaldusega ja soolane juust.Tooted, millele on lisatud rasvu, teravilja, šokolaadi, puuvilju. Juust, või, rasv kohupiim, koor, jäätis.
MunadValgud - piiramatu, munakollased - kuni 2 päevas.Rohkem kui 2 munakollast.
MagustoitAinult magusainete dieet. Fruktoosikompvekid on lubatud väikestes kogustes..Kõik magustoidud suhkru, mee, šokolaadiga, välja arvatud mõru.
JoogidKohviasendajad, eelistatavalt siguri, tee, suhkruvabade hautatud puuviljade, kibuvitsamarjade infusiooni, mineraalvee baasil.Tööstuslikud mahlad, kõik joogid suhkruga, kissell, kalja, alkohol.
Kastmed, maitseainedVürtsid on lubatud kõik, kuid piiratud koguses. Kastmed ainult omatehtud, jogurtil, keefiril või puljongil, ilma rasvade lisamiseta, väikese koguse soolaga.Ketšup, majonees ja nende baasil valmistatud kastmed. Paks kastmes.

Päeva näidismenüü

9. toidulaua menüü koostamise reeglid:

  • valime retseptid, milles pole suhkruhaiguse jaoks keelatud tooteid ja tasakaalustatud toitaineid. Iga söögikord peaks sisaldama nii valku kui ka süsivesikuid;
  • jagage sööki võrdsete intervallidega;
  • on soovitatav süüa omatehtud toitu, nii et enne ja pärast tööd jätame mõneks ajaks keerulised nõud.
  • võtame liha või kala koos köögiviljadega, mis tahes lubatud putru ja vähemalt ühe suupistega;
  • võimalikud suupistevõimalused: lubatud puuviljad, pähklid, eelnevalt pestud ja kuubikuteks lõigatud köögiviljad, küpsetatud liha täisteraleival, jogurt ilma lisanditeta.

Esimene kord ülaltoodud nõuete põhjal isikliku dieedi tegemiseks on üsna keeruline. Esmaabina anname toitumistabelile 9 vastava menüü ja selle jaoks BJU arvutuse.

9. lauamenüü, mis on mõeldud 6 toidukorraks, II tüüpi diabeediga inimestele:

  1. Kliisleiva ja madala rasvasisaldusega juustu võileib, kohvi asendaja piimaga.
  2. Tatarpuder sibulate ja seentega, viil küpsetatud rinda, kibuvitsa infusioon.
  3. Köögiviljasupp, hautatud veiseliha köögiviljadega, tomatimahl.
  4. Köögiviljasalat keedetud munaga, õun.
  5. Juustukoogid minimaalselt jahu, värsked või külmutatud vaarikad, magustatud tee.
  6. Keefir kaneeliga.

Selle menüü BZHU arvutamine ja toiteväärtus:

ToodeKaalToiteväärtus kokku
BFKellKalorid
Klii leibviiskümmend4123114
Juustkakskümmend56-73
Piim7022338
Keefir15044680
Kodujuust 5%80144297
Kana rind80253-131
Loomaliha70147-118
Muna4055-63
Tatar709240216
Vööri1001-841
Kartulid3002149231
Porgand1502-1053
Šampinjon10041-27
Valge kapsas2304-üksteist64
paprika1502-739
Lillkapsas25041üksteist75
Kurgid1501-421
Õun2501125118
Vaarikas15011kolmteist69
Tomatimahl3003-viisteist54
Kibuvitsamarjade infusioon300--1053
Taimeõli25-25-225
Jahu253-1783
Kokku110642542083

Mitmed diabeetikute retseptid

Veiseliha köögiviljadega

Kilogramm tailiha veiseliha lõigatakse väikesteks tükkideks, praaditakse kiiresti pannil, pannakse paksude seintega hautisnõusse. Lisage lihale kaks porgandit ja sibul, lõigatud suurteks ribadeks. Siin ka - 2 küüslauguküünt, sool, tomatimahl või pasta, vürtsid "Provencal maitsetaimed". Segage kõik, lisage veidi vett, sulgege tihedalt kaas ja hautage madalal kuumusel 1,1 tundi. Analüüsime 700 g lillkapsast õisikute jaoks, lisage nõusse ja keetke veel 20 minutit. Kui diabeeti saab hästi kontrolli all hoida, võib köögiviljadele lisada mõnda kartulit.

Hautatud kapsas rinnaga

Tükeldage suur kanarind, peeneks hakkige 1 kg kapsast. Prae kastrulis rinnatükk taimeõlis, vala kapsas, pool klaasi vett, kata, hauta 20 minutit. Lisage 2 supilusikatäit tomatipasta või 3 värsket tomatit, soola, pipart ja jätke veel 20 minutiks. Valmisoleku märk on kapsa lehtede krõmpsuvuse puudumine.

Kodujuustu pajaroog

Segage muna, 250 g kodujuustu, 30 g looduslikku jogurtit, 3 õuna, lõigatud väikesteks viiludeks, Stevia pulber maitse järgi, vanilje, lusikatäis kliid. Diabeedi korral on kasulik lisada näputäis kaneeli. Pange vormi, küpsetage umbes 40 minutit.

Õppige kindlasti! Kas arvate, et pillid ja insuliin on ainus viis suhkru kontrolli all hoidmiseks? Pole tõsi! Saate seda ise kontrollida, kui hakkate seda kasutama. loe edasi >>

Dieet number 9 - II tüüpi diabeedi terapeutiline toitumine

Dieedi nr 9 põhimõtete järgimine on hea võimalus veresuhkru kontrolli all hoidmiseks ja kõhunäärme mahalaadimiseks. Sellepärast soovitatakse seda diabeediga patsientidele nii sageli.

Dieet ei kahjusta isegi terveid inimesi, kuna nurgakivi on õige toitumise põhimõtted. Dieedi 9 korral võib 2. tüüpi diabeediga nädala menüü olla üsna mitmekesine ja maitsev..

Nädala menüü

Nädala näidismenüü omamine on tarbitud toidu koguse kontrollimiseks palju lihtsam. See lähenemisviis võimaldab teil aega kokku hoida ja seda targalt planeerida..

II tüüpi diabeediga patsientide igapäevane dieet peaks sisaldama 100 g valku, 65–70 g rasva, 300 g süsivesikuid. Kaloreid kokku 2250–2 300 kalorit.

Toidu norm päevas dieedis nr 9 koosneb:

  • 400 g rukkileiba;
  • 25 g õli;
  • 200 g õunu või porgandeid;
  • 300 g kartulit;
  • 80 g teravilja ja pastat;
  • 250 g piima;
  • 2 muna;
  • 30 g juustu;
  • 180 - 200 g liha või kala.

Mõned selle komplekti tooted võivad olla asendatud teistega, millel on sobiv keemiline koostis..

Lisaks loetletud toodetele võib igapäevane dieet sisaldada ilma piiranguteta: kapsast, lehtsalatit, suvikõrvitsat, kurki, tomatit, aga ka hõõrutud ja suhkruga pestud porgandit ja peeti, see tähendab tooteid, mis sisaldavad vähesel määral suhkruta aineid, kuid aitavad kaasa patsiendi küllastumisele ja normaalne soolefunktsioon.

Vitamiine antakse roosi puusade, värskete ürtide keetmise kujul. Sool - kuni 5 g / päevas. Toitlustus - neli söögikorda päevas.

Allpool on üks toitumisvõimalusi II tüüpi diabeedi raviks nädala jooksul. Menüü on ligikaudne, see tuleb endokrinoloogiga kokku leppida ja kohandada, sõltuvalt haiguse käigu omadustest ja kaasnevate patoloogiate olemasolust. Roogade valimisel on oluline alati arvestada nende kalorsuse ja keemilise koostisega (valkude, rasvade ja süsivesikute suhe).

  • hommikusöök: madala rasvasisaldusega kodujuust, tatar putru ilma õlita, nõrk must või roheline tee;
  • teine ​​hommikusöök: värske või küpsetatud õun;
  • lõunasöök: kanapuljong, hautatud kapsas, keedetud kalkunifilee, kuivatatud puuviljakompott ilma suhkruta;
  • õhtusöök: lihapallid küülikult, nisupuder, tee;
  • hommikusöök: suvikõrvitsafrittid, kaerahelbed, porgandisalat kapsas, tee sidruniga ilma suhkruta;
  • lõunasöök: klaas tomatimahla, 1 kana muna;
  • lõunasöök: lihapallisupp, peedisalat pähklite ja küüslauguga, keedetud kana, suhkruvaba puuviljajook;
  • õhtusöök: küpsetatud haug, grillitud köögiviljad, roheline tee;
  • hommikusöök: munapuder, köögiviljasalat, tee;
  • teine ​​hommikusöök: madala rasvasisaldusega keefir;
  • lõunasöök: köögiviljasupp, keedetud kalkuniliha, hooajaline köögiviljasalat;
  • õhtusöök: aurutatud kana lihapallid, hautatud kapsas, must tee;
  • hommikusöök: madala rasvasisaldusega kodujuust, nisupuder;
  • lõunasöök: mandariin, klaas puljongit looduslikku roosi;
  • lõunasöök: köögiviljade ja kana püreesupp, kompott, redise ja porgandi salat;
  • õhtusöök: keedetud pollock, grillitud köögiviljad, tee;
  • hommikusöök: tatar putru, klaas keefirit;
  • lõunasöök: õun;
  • lõunasöök: paprikaga täidetud kanafilee; tee;
  • õhtusöök: küpsetatud kana, aurutatud köögiviljad;
  • hommikusöök: kõrvitsa pajaroog, magustamata tee;
  • teine ​​hommikusöök: klaas keefirit;
  • lõunasöök: porgandi-, lillkapsa- ja kartulisupp, aurutatud veiseliha kotletid, hautatud puuviljad;
  • õhtusöök: keedetud mereannid, aurutatud köögiviljad, tee;
  • hommikusöök: madala rasvasisaldusega kodujuust, tatar putru, tee;
  • lõunasöök: pool banaani;
  • lõunasöök: köögiviljasupp, keedetud kana, kurgi- ja tomatisalat, kompott;
  • õhtusöök: aurutatud merluus, nisupuder, roheline tee;

Üheksas tabel võimaldab teil süüa mitte ainult maitsvat, vaid ka tervislikku. Lubatud roogade loetelu on üsna ulatuslik ja võimaldab teil valida, mis igale patsiendile meeldib.

Dieedi nr 9 üldpõhimõtted

Diabeedi 9. dieet on ravi oluline element. Ilma selleta pole ravimite võtmisel mõtet, kuna suhkur tõuseb kogu aeg. Selle peamised põhimõtted:

  • süsivesikute koormuse vähenemine;
  • rasvade, raskete ja praetud toitude keeldumine;
  • köögiviljade ja teatud puuviljade ülekaal menüüs;
  • fraktsionaalne toitumine väikeste portsjonitena umbes 1 kord 3 tunni jooksul;
  • alkoholist ja suitsetamisest loobumine;
  • piisav valkude tarbimine;
  • rasvapiirang.

Järgige pidevalt 2. tüüpi diabeedi vajaduse korral dieeti. Kui patsient soovib vältida haiguse tõsiseid tüsistusi, on seda võimatu isegi aeg-ajalt rikkuda..

Dieedi suppide retseptid

Brokkoli kanasupp lillkapsaga

Supi valmistamiseks peate esmalt puljongi keema, vahetades vett keetmise ajal vähemalt kaks korda. Seetõttu ei satu rasv ja kõik ebasoovitavad komponendid, mis teoreetiliselt võivad olla tööstuslikus tootmises kana, nõrgestatud patsiendi kehasse. Vastavalt suhkruhaiguse tabeli 9 reeglitele ei ole kõhunääret võimalik liigse rasvaga laadida. Kui läbipaistev puljong on valmis, võite hakata ise suppi keetma:

  1. Väikesed porgandid ja keskmised sibulad tuleb tükeldada ja praadida kuni võis kuldpruunini. See annab supile eredama maitse ja aroomi..
  2. Praetud köögiviljad tuleks panna paksude seintega pannile ja valada kanavarud. Keetke madalal kuumusel 15 minutit..
  3. Puljongis lisage õisikuteks lõigatud lillkapsas ja spargelkapsas. Koostisosade suhe võib maitse-eelistuste põhjal olla erinev. Soovi korral võite supisse lisada 1-2 väikest kuubikuteks lõigatud kartulit (kuid seda kogust ei tohiks köögivilja suure tärklise sisalduse tõttu ületada). Keetke puljong köögiviljadega veel 15-20 minutit.
  4. 5 minutit enne keetmist lisatakse supile keedetud hakkliha, mille peal puljong keedeti. Nõu peate samal etapil soolama, kasutades võimalikult väikest soola. Ideaalis võib selle asendada aromaatsete kuivatatud ürtide ja vürtsidega.

Lihapallisupp

Lihapallide küpsetamiseks võite kasutada tailiha, kana, kalkunit või küülikut. Sealiha ei sobi nendeks eesmärkideks, kuna see sisaldab palju rasvu ja sellel põhinevad supid ei sobi II tüüpi diabeedi korral dieettoiduks. Esiteks tuleks 0,5 kg liha puhastada kiledest, kõõlustest ja jahvatada hakkliha konsistentsiks. Pärast seda valmistage supp:

  1. Lisage hakklihale 1 muna ja 1 hakitud sibul, lisage veidi soola. Vormi väikesed pallid (lihapallid). Keeda neid kuni keedetud, muutes vett pärast keetmise esimest hetke.
  2. Lihapallid tuleb eemaldada ja puljongis lisage 150 g kartuleid, mis on lõigatud 4-6 osaks ja 1 porgand, lõigatud ümmargusteks viiludeks. Keetke 30 minutit.
  3. 5 minutit enne toiduvalmistamise lõppu lisage supile keedetud lihapallid.

Enne serveerimist saab roogi kaunistada hakitud tilli ja peterselliga. Dill võitleb gaasi moodustumisega ja kiirendab toidu seedimist ning petersellis on palju kasulikke pigmente, aromaatseid komponente ja vitamiine.

Diabeetilise põhirooga retseptid

Suvikõrvitsa fritüürid

Pannkookide vormis hoidmiseks peate lisaks suvikõrvitsatele lisama neile jahu. Diabeediga patsientide jaoks on parem kasutada kliid jahu või nisujahu, kuid teise klassi. Sel juhul on erinevat tüüpi jäme jahvatamine palju sobivam kui kõrgeima kvaliteediga rafineeritud tooted. Frittide valmistamise protsess näeb välja järgmine:

  1. 1 kg suvikõrvitsat tuleks hakkida ja segada 2 toores kana muna ja 200 g jahu. Parem on tainas mitte soolada, maitse parandamiseks võite sellele lisada kuivatatud aromaatsete ürtide segu.
  2. Prae pannkoogid pannil või aeglases pliidis, lisades väikese koguse taimeõli. Põlemine ja krigistamine ei tohi olla lubatud. Pruunista pannkoogid lihtsalt kergelt mõlemalt poolt..

Küpsetatud Pikeperch

Zander sisaldab palju oomegahappeid, mis on diabeetikutele väga kasulikud. Need parandavad veresoonte seisundit ja toetavad südamelihase tööd. Võite paariks küpsetada saialille või ahjus madala rasvasisaldusega hapukoorega. Toiduvalmistamiseks on parem valida keskmise suurusega kala või valmisfilee.

Puhastatud ja pestud kala vajavad natuke soola, pipart ja vala 2 spl. l 15% hapukoor. Küpsetage seda ahjus 1 tund temperatuuril 180 ° C.

Magustoidu retseptid

Piirang suhkrutoitudes on mõne patsiendi jaoks muutumas tõsiseks psühholoogiliseks probleemiks. Saate sellest ihast enesest üle saada, kasutades aeg-ajalt mitte ainult tervislikke, vaid ka maitsvaid magustoite. Lisaks väheneb teraviljadest ja köögiviljadest pärit aeglaste süsivesikute tarbimise tõttu soov süüa keelatud magusust märkimisväärselt. Diabeetikud võivad magustoiduna valmistada selliseid roogi:

  • Kodujuustu pajaroog õuntega. 500 g kodujuustu tuleb kahvliga sõtkuda ja segada munakollaste hulka 2 kana muna, 30 ml madala rasvasisaldusega hapukoort ja 15 ml vedelat mett. Ülejäänud valgud tuleb hästi peksta ja saadud massiga kombineerida. Üks õun tuleb riivida ja lisada mahlaga mahlale. Küpsetage pajaroog pool tundi temperatuuril 200 ° C.
  • Kõrvitsa pajaroog. Kahekordses katlas või tavalises pannis peate keema 200 g kõrvitsat ja porgandit. Köögiviljad tuleb hakkida ühtlaseks massiks ja lisada neile 1 toores muna, 2 tl. mesi ja 5 g kaneeli suussulava aroomi saamiseks. Saadud "tainas" laotatakse küpsetusplaadile ja küpsetatakse 200 ° C juures 20 minutit. Pärast roogi keetmist peab see veidi jahtuma.

Diabeetikute jaoks on olemas ka spetsiaalne tarretis. Kui te seda toodet ei kuritarvita, saate sellest kasu ainult kompositsioonis sisalduvate pektiinide suure hulga tõttu. Need normaliseerivad ainevahetust, avaldavad antioksüdantset toimet ja eemaldavad kehast isegi raskmetalle..

Küpsetatud õunad võivad suhkruhaigetele asendada kõrge kalorsusega ja kahjulikke magustoite. Neid saab puistata kaneeliga, lisada neile pähkleid ja mõnikord isegi natuke mett. Õunte asemel võite küpsetada pirne ja ploome - neil selle küpsetusvõimalusega puuviljadel on võrdselt meeldiv magusakas maitse. Enne mis tahes magusate toitude (isegi dieettoitude) tutvustamist dieediga peate hoolikalt uurima nende koostist ja konsulteerima arstiga. Samuti on kasulik pärast sööki kontrollida veresuhkru taset - see aitab mõista keha reaktsiooni ja vajadusel dieeti õigeaegselt kohandada.

Mis sobib suupisteks?

Peamiste söögikordade vaheliste suupistete ohtlikkuse kohta teavad ülekaaluga võitlevad inimesed seda ise. Kuid diabeedi korral on tugeva nälja käes kannatamine tervisele ohtlik hüpoglükeemia suure riski tõttu. Kui sööte isu pärssimiseks madala glükeemilise indeksiga tervislikke toite, ei halvenda need inimese heaolu, vaid aitavad vastupidiselt aktiivsena ja töövõimelisena. Tabeli 9 menüüd arvestades on diabeedi jaoks suupisteteks parimad võimalused:

  • madala rasvasisaldusega kodujuust;
  • toored porgandid, viilutatud;
  • õun;
  • pähklid
  • banaanid (mitte rohkem kui 0,5 lootele ja mitte rohkem kui 2-3 korda nädalas);
  • vürtsikas madala kalorsusega kõva juust;
  • pirn;
  • mandariin.

Diabeedi tasakaalustatud toitumine võib aidata säilitada teie veresuhkru taset. Dieet number 9 on tegelikult omamoodi õige toitumine koos kahjulike süsivesikute piiranguga. See vähendab haiguse raskete komplikatsioonide riski ja tagab patsiendi heaolu. Kui diabeetik ei ela üksi, ei pea ta ise ja pere jaoks eraldi toitu valmistama. Dieedi nr 9 retseptid on kasulikud isegi tervetele inimestele, nii et need võivad saada üldmenüü aluseks.

Mõõdukas rasvade ja kõrge kalorsusega maiustuste piiramine mõjutab positiivselt südame-veresoonkonna ja seedesüsteemi seisundit. Selline 2. tüüpi diabeedi dieet vähendab liigse kehakaalu suurenemise, vere kolesteroolitaseme suurenemise ja kudede liigse insuliiniresistentsuse tekkimise riski.

Tabel 9 nädala diabeedimenüü kohta, retseptid

Kaasaegses meditsiinis on viisteist terapeutilist dieeti, mille on välja töötanud kuulus arst ja tervisliku toitumise instituudi esindaja Pevzner.

See meetod on üsna tavaline ja seda kasutatakse paljude metaboolsete häirete põhjustatud haiguste ennetavaks ja terapeutiliseks otstarbeks..

Dieedi number 9 eesmärk on säilitada kõhunäärme normaalne funktsioon. Süsivesikute vähendamine dieedis vähendab oluliselt endokriinsüsteemi organi koormust ja hoiab ära suhkruhaiguse võimalike komplikatsioonide arengu.

Dieedi reeglid

Toitumisreeglite järgimine on eeskätt vajalik II tüüpi diabeedi korral. Patoloogia ei sõltu pärilikkusest, rikkumine sõltub otseselt ülesöömisest.

Kui rasvumine ületab esimese astme ja mõõdukas diabeet, on toidu kalorite sisaldus umbes 1500 kcal. Liigse kehakaalu puudumine patsiendil võimaldab teil seda kilokalorite arvu ületada kuni 2500 päevas.

Eelistatavalt toidu kuumtöötlemine keetmise, hautamise, küpsetamise ja aurutamise teel. Soovitav on välistada suitsetamine ja õlis praadimine.

Lubatud tooted

Dieet number 9 sisaldab rasvavabu loomset ja kala liha, madala rasvasisaldusega piimatooteid, teravilja, mõnda puuvilja puu- ja köögivilja.

Märkimisväärse osa dieedist moodustavad kiudainerikkad toidud. Valkude, rasvade ja süsivesikute tarbimine päevas on lubatud kindla koguse piires: 1: 1,5: 3,5.

Kuna dieedis peaksid sisalduma ka süsivesikud sisaldavad toidud, on soovitatav eelistada tooteid, mille imendumine on pikk: kliide leib, baklažaan, suvikõrvits, oad, kapsas.

Tabel 9 toit II tüüpi suhkurtõve korral kuus korda, vaheajad söögikordade vahel mitte rohkem kui 3 tundi.

Igapäevase dieedi jaotamine põhineb järgmisel skeemil:

  • esimene hommikusöök - 20%,
  • teine ​​hommikusöök - 10%,
  • lõunasöök - 30%,
  • pärastlõunane suupiste 10%,
  • õhtusöök 20%,
  • õhtune suupiste 10%.

Joogivee kogus peaks olema vähemalt 2 liitrit päevas, sool - mitte rohkem kui 12 grammi. Tõsise seisundi korral koos neerude ja südame tüsistustega langeb soola norm 3 g-ni. päeva kohta.

Sobimatud tooted

Dieedi pidamisel on laua number 9 vastunäidustatud rohke suhkru ja kolesterooli sisaldusega roogade söömisel. Nende hulka kuuluvad: gaseeritud joogid, laastud, šokolaad, vürtsikad ja magusad kastmed, kiired teraviljad ja makaronid jne..

Tabelis 9 esitatud dieettoit jätab välja kõik puu- ja köögiviljad, mille glükeemiline indeks on üle 50. Toidu kõrge indeks mõjutab negatiivselt kõhunääret, veresuhkru tõus.

Dieedi pidamise mugavuse ja hõlbustamiseks on diabeetikutel lubatud võtta suhkruasendajaid: sorbitooli, ksülitooli, fruktoosi. Ksülitool sarnaneb oma koostises tavalise suhkruga, seega on selle tarbimine piiratud 25 g-ga päevas. Fruktoosil on madalam energeetiline väärtus ja jahutav maitse, piisab vaid ühest teelusikatäiest.

Diabeediga võimalikku ja võimatut navigeerimiseks on allolevas tabelis toodud vastuvõetavad tooted.

Lubatud LubatudLubatud piiratud koguses.Keelatud
Klii leib,

Igasugused kapsad, tomatid, suvikõrvits, kurgid, porgandid, redised ja muud köögiviljad, ürdid,

Sidrunid, jõhvikad, küdoonia,

Madala rasvasisaldusega puljongid kaladel ja köögiviljadel,

Keedetud kartul, kaunviljad, mais,

Puuviljad - õunad, kirsid, ploomid, marjad,

Salati maitseained, madala rasvasisaldusega majonees,

Puljone sisaldavad terad,

Piimatooted - ainult madala rasvasisaldusega,

Madala rasvasisaldusega mereannid, kala,

Kana-, küüliku-, kalkuniliha,

Päevalilleõli, oliiv,

Ketšupid ja rasvased majoneesid,

Või, rasvased puljongid, piimatooted,

Rasvane kala,

Vorstid, part, hane liha,

Süsivesikute ühik

Kui toodet on lubatud tarbida, ei tähenda see, et toitu oleks lubatud piiramatul arvul süüa. Tervislikul inimesel on ühe toidukorra jooksul 7 leivaühikut, päevane sisaldus on umbes 25 XE.

Mida tähendab leivaühik? XE on toitumisspetsialistide poolt kasutusele võetud põhimeede suhkruhaiguse glükeemilise kontrolli all hoidmiseks. Seda kasutatakse toidu süsivesikute kontsentratsiooni hindamiseks. Üks selline ühik on võrdne 10–12 grammi süsivesikute või 25 grammi leivaga.

1. tüüpi suhkurtõve korral on ühe XE assimileerimiseks vaja 2 ühikut insuliini. See arvutusmeetod aitab täpselt määrata insuliini täpse annuse, sõltuvalt tarbitud portsjoni süsivesikute kogusest..

Dieedi klassifikatsioon "tabeli number 9" (9a, 9b)

Kõhunäärme funktsiooni hindamiseks on määratud suhkruhaiguse üldtabel number 9. Kogu proovidieedi vältel mõõdetakse veresuhkrut iga päev ja kehtestatakse tolerants süsivesikute suhtes. Dieedi mõju puudumisel jääb tabel muutumatuks, ravitaktika muutub ja suurema osa tähelepanu pööratakse diabeediravimite valimisele.

Tabel 9a diabeedi kohta

Toitumise tervendav omadus on vähendada kaloreid dieedis. Üheksas dieet on näidustatud kerge või mõõduka vormi ja ülekaaluga II tüüpi diabeetikutele..

Dieediteraapia aitab taastada igat tüüpi ainevahetust, reguleerida veres glükoosi ja sterooli taset. Dieedi 9a erinevus on järgmine:

  • madal kütteväärtus - 1500 kcal,
  • valgud moodustavad 30% - 120 g,
  • rasvad (peamiselt taimsed) 20% - 80 g.,
  • süsivesikud 50% - 200 gr.,
  • sool kuni 12 gr.,
  • vesi kuni 1,5 l.

Tabel 9b diabeedi kohta

See tabel I tüüpi diabeedi kohta on ette nähtud raske seisundiga patsientidele. Lisaks selle patoloogia dieediteraapiale kasutatakse samaaegselt teraapiana ka insuliini ja aktiivset füüsilist aktiivsust.

Võrreldes tabeliga 9a on see lubatud:

  • roogade päevane kalorsus kuni 3000 kcal,
  • valgud 25% - 145 g.,
  • rasvad 15% - 90 gr.,
  • süsivesikud 60% - 350 gr,
  • sool kuni 15 gr,
  • vesi kuni 2 l.

Dieet üheksa b on palju kergem ja toidu lubatavuse poolest sarnaneb tabeli numbriga 15.

Nädala menüü

Diabeetikute jaoks seisneb dieet nende dieedis lubatud süsivesikute päevase koguse ühtlases jaotuses. Kuid arst valib XE väärtuse iga patsiendi jaoks eraldi, lähtudes üldisest tervislikust seisundist, komplikatsioonide olemasolust. Oluline kriteerium on XE igapäevane arvutamine, mille kohaselt koostatakse esialgu menüü igaks päevaks.

Toidulaua 9 nädala menüü koostamisel tuleks arvestada spetsialisti soovitustega. Patsientidel on lubatud lubatud loetelust lisada võimalikult palju erinevaid toite, kuid ainult sellises koguses, milles süsivesikute sisaldust ei ületata. Tere tulemast on magusainetega joogid ja madala rasvasisaldusega suupisted..

Allpool on iga päeva menüü.

Esmaspäev

Hommikueine: puder kaerahelbedega, kohv sorbitooliga.

Teine hommikusöök: jõhvikamahl, kliisleib.

Lõunasöök: kapsasupp hapukoorega.

Suupiste: roheline õun.

Õhtusöök: keedetud pollock, marineeritud kapsas.

Õhtune suupiste: ryazhenka.

Teisipäev

Hommikusöök: praetud munad tomatitega, leib, juust, tee ilma magusaineteta.

Teine hommikusöök: salat munaga, roheline mate.

Lõunasöök: vasikaliha köögiviljahautis.

Õhtusöök: kala zrazy.

Õhtune suupiste: soe piim.

Kolmapäev

Hommikueine: keedetud riis, pehme keedetud muna, sorbitoolist mate.

Lõunasöök: kohupiim.

Lõunasöök: borš, veiseliha, granaatõunamahl.

Suupiste: marjasufflé ksülitoolil.

Õhtusöök: hautatud ahven köögiviljadega, ravimtaimede infusioon.

Öösel suupiste: jogurt.

Neljapäev

Hommikusöök: odrapuder, leib juustuga, kakao.

Lõunasöök: rafineeritud õliga kurgisalat.

Lõunasöök: supp seentega, puuviljajook.

Suupiste: maasika tarretis.

Õhtusöök: spinat, kanarind.

Suupiste enne magamaminekut: keefir.

Reede

Hommikueine: muffinid, sigur sorbitooliga.

Lõunasöök: valgubaar.

Lõunasöök: läätsesupp, veiseliha, kuivatatud puuviljajook.

Suupiste: apelsinimahl.

Õhtusöök: hautatud suvikõrvits, kala lihapallid.

Magamamineku suupiste: Ayran.

Laupäev

Hommikueine: pelmeenid, puuviljasõber.

Lõunasöök: küpsetatud õun.

Lõunasöök: kapsarullid seentega, tarretis.

Suupiste: õunakaste.

Õhtusöök: küpsetatud haug, baklažaanihautis, ravimtaimede infusioon.

Suupiste enne magamaminekut: astelpaju mahl.

Pühapäeval

Hommikusöök: oder, leib, tee kummeliga.

Lõunasöök: Charlotte marjadega.

Lõunasöök: kalmaari supp, hanemaksapasta, kõrvitsamahl.

Suupiste: sarapuupähklid.

Õhtusöök: aurutatud karpkala, aurutatud baklažaan.

Suupiste enne magamaminekut: jogurt.

Eriretseptid (puhkus)

Suvesupp

  • kapsas,
  • rohelised oad,
  • porgand,
  • vibu,
  • taimeõli.
  1. pane kartulid keedetud puljongisse,
  2. 20 minuti pärast viska oad ja peeneks hakitud kapsas,
  3. hauta eraldi õlisibul ja porgand,
  4. Valmis suppi saatma,
  5. Enne serveerimist kaunista rohelistega.

Aurukotid

  1. tükelda liha ja sibul hakklihamasinaga,
  2. niisutage kreekerid piimas, lisage hakklihale,
  3. hakkliha, soola ja pipraga,
  4. valmista kotletid, pane need määritud küpsetusplaadile,
  5. saatke 30 minutiks kuumutatud ahju,
  6. serveeri hautatud köögiviljadega,

Küpsetatud kala

  1. puhastage ja tükeldage kala, pange küpsetusplaadile,
  2. maitsesta, vala hapukoor ja kaunista sibulatega,
  3. küpseta 40 minutit,
  4. pane salatilehed peale ja serveeri.

Liha täidisega rull

  1. Keeda kartulid, hauta sibul. Purustage mõlemad komponendid kuni pudruni.
  2. Soola maitse järgi.
  3. Rullige pannkook kartulitest, pange veiseliha sees, rullige pallid.
  4. Puista saadud pallid riivitud juustuga ja pane ahjuplaadile.
  5. Küpseta ahjus 30 minutit.
  6. Kaunista rohelistega.

Kodujuustu pajaroog viilude kõrvitsaga

  1. lisage kohupiimale munad, vanilliin ja sorbitool, segage ühtlaseks,
  2. vala saadud segu küpsetusnõusse, pane peale kõrvitsaviilud,
  3. küpseta 35 minutit.

Dieedil number üheksa on positiivne mõju ainevahetusele ja see kõrvaldab liigsed kilod. Menüü sisaldab saadaval olevaid toite ja roogasid, mis ei vaja toiduvalmistamise oskusi. Diabeetikute dieedi ainus miinus on lihtsate, kiiresti seeditavate süsivesikute piiramine.

Loe Diabeedi Riskifaktorid